Astralis birkaç milyon dolarlık bir anlaşmaya daha imzasını attı

Astralis birkaç milyon dolarlık bir anlaşmaya daha imzasını attı.

Son dönemde CS: GO sahnesindeki tüm kupaları toplayan Astralis, birkaç milyon dolarlık bir anlaşmaya daha imzasını attı. 23 milyondan fazla kullanıcısı, 1400’ü aşkın çalışanı bulunan Kindred firması, bünyesinde barındırdığı Unibet markası için Astralis ile anlaştı. Anlaşmanın detayları tam olarak verilmezken, esportsobserver ve sportsmonks’ta, bu anlaşmanın birkaç milyon dolar değerinde olduğu söyleniyor.

Astralis’in haklarını elinde bulunduran RFRSH, kasım ayının başında 10 milyon doların aşkın bir yatırım almış ve yoluna daha sağlam adımlarla devam edeceğinin sinyallerini vermişti. Katıldığı her turnuvanın mutlak favorisi olarak gösterilen Astralis, Danimarka’da devlet yetkilileri tarafından da tanınırken, son dönemdeki başarılı performansıyla ülkenin popüler markalarından biri haline geldi.

 

Yapılan son açıklamayla birlikte Unibet ile Astralis isimleri artık yan yana yürüyecek. Bir diğer yandan RFRSH sadece CS: GO’da zirveyi hedeflemiyor. Dünyaca ünlü firma eski adı EU LCS olan LEC’te de Origen’in haklarını satın almıştı. Son dönemde büyük yatırımlar ve anlaşmalar yaptığı görülen firmanın LoL’de de ses getirecek işler yapması bekleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir