SuperMassive’in anlaştığı iddia edilen Wolf kimdir?

Bahçeşehir SuperMassive’in anlaştığı iddia edilen Wolf kimdir?

 

SuperMassive‘in anlaştığı iddia edilen Wolf kimdir? Transfer döneminin en hızlı ekibi olarak gösterilen ve SnowFlower‘ın transferiyle birlikte kadrosuna yeni bir destek oyuncusu alacağı kesinleşen Bahçeşehir SuperMassive için Wolf sesleri yükselmeye devam ediyor. Esporin ve 5Mid kaynaklı haberlere göre, Koreli destek oyuncusu Wolf, Bahçeşehir SuperMassive ile anlaştı. Peki, dünyaca ünlü destek oyuncusu hangi takımlarda oynadı, hangi başarıları kazandı?

Profesyonel kariyerine 2012 yılında NaJin Shield ile adım attığı görülen Wolf, NS’den sonra Chunnam Techno University’nin yolunu tuttu. Chunnam Techno University’deki günlerinin ardından dünyanın en iyi LoL takımı olarak gösterilen SK Telecom T1’ın “S” kadrosuna dahil olan ve sonrasında SK Telecom T1 ismiyle yoluna devam eden oyuncu, 2013 yılından beri SKT T1 markası altında yoluna devam ediyor.

2015 ve 2016’da dünya şampiyonluğu yaşayan, 2017’de dünyanın en iyi ikinci takımında yer alan Wolf, LCK’i domine eden isimlerden biriydi. Dünyanın en iyi ligi olarak gösterilen LCK’de sayısız başarıya imzasını atan oyuncunun turnuva geçmişinde yer alan ve ilk dört içinde yer aldığı etkinlikler şöyle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir