ex-Royal Bandits WINNERS League Season 1’e veda etti

ex-Royal Bandits Belarus ekibi Nemiga ile son 16 turunda karşılaştı.

Ülkemizi CS: GO arenalarında başarıyla temsil eden ekiplerden ex-Royal BanditsWINNERS League Season 1‘e son 16 turunda veda etti.

Temsilcimizin son 16 turundaki rakibi Belarus temsilcisi Nemiga idi. bo3 formatında oynanan karşılaşma TSİ 21.35’de başladı. İlk harita Nemiga tarafından Nuke olarak belirlendi. İlk yarıyı 8-7 önde kapatan ex-Royal Bandits, ikinci yarıda bu üstünlüğünü koruyamadı ve maçtan 16-12 mağlup ayrıldı. Seride 1-0 öne geçen Nemiga, ikinci harita olarak temsilcimizin belirlediği Dust2 haritasında mücadele etti. Bu haritanın da ilk yarısında 9-6 Nemiga üstünlüğü vardı. İkinci yarıda da geri dönüşe izin vermeyen Nemiga maçtan 16-9 galip ayrıldı. Seriyi 2-0’a getiren rakibimiz çeyrek finale yükseldi. Temsilcimiz ex-Royal Bandits ise turnuvaya veda etti.

Maçta en yüksek ratingi elde eden oyuncu Nemiga’dan Rassim “Jyo” Valijev oldu. 47 öldürme 34 ölümle oynayan Jyo, 1.47 rating ile birinci sırada yer aldı. Temsilcimizde en yüksek ratingi elde eden isim ise Batuhan “russ” Malgaç oldu. 40 öldürme 38 ölümle oynayan russ, tam 1.00 rating elde etti. Maçtaki en düşük rating ise 25 öldürme 39 ölümle oynayan Salih “marqnue” Onaran‘ın aldığı 0.74 oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir