VF Şampiyonluk Ligi’nde ilk dört haftanın ardından KDA lideri Frozen

#VFŞL’nin ilk dört haftasında KDA lideri Frozen, dakika başına en çok minyon kesen isim Madness. Bunlar ve daha fazla istatistiği burada derledik:

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde ilk dört haftanın ardından Bahçeşehir SuperMassive’in orta koridor oyuncusu Frozen, 16,3’lük KDA oranıyla KDA lideri konumunda bulunuyor. Espor Sahnesi‘nde oynanan sekiz karşılaşmada da takım kadrosunda yer alan Koreli oyuncu, toplamda 47 kez rakiplerini katlederken sadece 7 kez öldü. Frozen’ın şu ana kadarki asist sayısı 71.

VF Şampiyonluk Ligi’nde zirvede iki ekip!

Her hafta ikişer karşılaşmaya çıkan VF Şampiyonluk Ligi ekiplerinin şimdiye kadar oynadıkları sekizer karşılaşma neticesinde zirvede Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth yer alıyor. Sadece bir kez kaybeden Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth’un ardından altışar galibiyetleri bulunan 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor geliyor. Henüz galibiyeti bulunmayan Bursaspor ise ligin son sırasında yer alıyor.

VF Şampiyonluk Ligi’nde ilk dört haftanın ardından oluşan puan durumu:

1 Bahçeşehir SuperMassive 7G – 1M
1 Royal Youth 7G – 1M
3 1907 Fenerbahçe 6G – 2M
3 Galatasaray 6G – 2M
5 Beşiktaş 4G – 4M
5 Doğuş Üni Aurora 4G – 4M
7 Dark Passage 3G – 5M
8 HWA Gaming 2G – 6M
9 Galakticos 1G – 7M
10 Bursaspor Esports 0G – 8M

İlk dört haftanın ardından ligde oluşan KDA sıralaması şöyle:

  • Frozen 16,3
  • Berentt 16,0 *
  • Madness 10,3
  • Zeitnot 10,0
  • Wolf 9,6

* Berentt, takımıyla sadece iki karşılaşmaya çıktı. Ligin ikinci haftasında Espor Sahnesi’nde Dark Passage forması giyen oyuncu, takımının galibiyetle ayrıldığı Beşiktaş ve Galakticos karşılaşmalarında toplamda 4/1/12 ile oynadı.

En yüksek çoklu kill HolyPhoenix’te

Takımının Royal Youth ile oynadığı karşılaşmada Kalista seçimini yapan HolyPhoenix, ligin en yüksek çok kill alan oyuncusu oldu. Bu karşılaşmada bir kez Dörtte Dört atmayı başaran yıldız oyuncu, takımını yenilgiden kurtaramasa da bu karşılaşmada 10/3/4 oynayarak adından söz ettirmişti. HolyPhoenix dışında Dörtte Dörde ulaşabilmiş bir oyuncu bulunmuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir