CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

CS:GO’daki round süresi yetmeyenler için faydalı konsol komutlarını bir araya getirdik.

CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

CS:GO, rekabetçi bir oyun olduğu için arkadaşlarınız ile aranızda oynadığınız oyunda da zaman zaman farklı durumlar oluşabilir. Bu durumda, maçı uzatmak isteyebilirsiniz. Bu noktada, CS:GO round süresi uzatma seçeneği devreye giriyor. Peki, CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Bu yazıda, bu konuyu detaylı bir şekilde ele alacağız.

1 CS:GO Round Süresi Uzatma Kodu Nedir? Nasıl Yapılır?

1.1 Her zaman her yerde mağaza kullanın

CS:GO Round Süresi Uzatma Kodu Nedir? Nasıl Yapılır?

CS:GO’da round süresi uzatma yapmak için, konsol ekranını açmanız ve “mp_roundtime 30” kodunu yazmanız gerekiyor. Bu kodu yazdıktan sonra, round süresi birkaç dakika yerine otomatik olarak 30 dakikaya yükseliyor. Tabii ki 30 dakika ile zorunlu değilsiniz. Sayıyı değiştirerek isterseniz yükseltebilir isterseniz ise düşürebilirsiniz.

Ancak, round süresi uzatma yapmak istediğinizde, bu işlemi sadece arkadaşlarınız ile oynadığınız veya tek başınıza yer aldığınız özel oyunlarda yapabileceğinizi unutmayın. Eğer mevut roundu yeniden başlatmak isterseniz ise “mp_restartgame 1” kodunu kullanabilirsiniz.

CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Her zaman her yerde mağaza kullanın

Sizlerle paylaştığımız bu detaylara ek olarak eğer pratik yapıyorsanız ve istediğiniz zamanda istediğiniz yerde satın alım menüsünü açmak istiyorsanız “mp_buy_anywhere 1” ve “mp_buytime 60000” kodlarını kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak gördüğünüz gibi CS:GO round süresi uzatma yapmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken konsol ekranını açmak ve gerekli komutları girmek. Eğer komutları giriyor fakat bir sonuç alamıyorsanız, “SV_CHEATS 1” komutunu girdikten sonra tekrardan deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir