Yeni güncellemeyle beraber CS: GO ücretsiz oldu, oyuna Battle Royale modu geldi

CS: GO’ya Battle Royale modu geldi. İlk deneyen isimlerden biri de shroud.

CS: GO efsanesi tekrar mı yükseliyor? Yeni güncelleme ile beraber CS: GO ücretsiz oldu. Ayrıca oyuna Battle Royale modu geldi.

Esporu kasıp kavuran Battle Royale fırtınası CS: GO’yu da sonunda vurdu. En eski espor oyunlarından olan Counter-Strike yeni nesil espor oyunlarına yenik düştü ve onlarla aynı modu getirdi. Bu yeni modda tıpkı Fortnite ve PUBG’deki gibi yeni nesil Battle Royale deneyimini yaşayabilirsiniz.

Ayrıca artık CS: GO ücretsiz oldu. Artık oyunu oynamak isteyen oyuncular herhangi bir ücret ödemeden oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Oyunu daha önce alan oyuncular ise daha önce aldıklarına dair bir hatıra rozetine sahip olacaklar. Bu rozeti profillerinde sergileyebilecekler. Hali hazırda CS: GO oyuncusu olan oyuncular Prime statüsüne yükseltildi. Prime statüsünde olan oyuncuların en büyük özelliği ise maça girdiklerinde yine Prime statüsünde olacak oyuncular ile eşleşmeleri olacak.

Prime statüsünde yer alan oyunculara Souvenir MP5-SD | Lab Rats hediye edilecek. Battle Royale modunu oynarken XP kasarak elde edilebilecek.

Yeni CS: GO Battle Royale modu: Danger Zone (Tehlikeli Alan)

18 kişiyle girilecek olan maçlarda oyuncular birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içine girecekler. Ayrıca diğer oyunlardaki gibi oyuncular inecekleri noktayı kendileri seçebilecekler. Oyuncular haritada yere indikten sonra ise ekipman ve para arayacaklar. Aynı zamanda gökyüzünden gelecek olan özel eşyaları takip ederek de yeni ekipmanlar elde edebilecekler. Ayrıca oyun içerisinde havadan yardımı bu sefer bir otobüs veya uçak değil, bir drone yapacak.

Modu oynarken bir oyuncuyu öldürdüğünüzde o oyuncudan para ve ekipman elde edebileceksiniz. Ayrıca o insanların bedenlerini de taşıyabilirsiniz. Oyun içindeki tabletten de ineceğiniz yeri veya nerede olduğunuzu takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir