ex-Royal Bandits ile Arena Bulls arasındaki final karşılaşması bugün oynanacak

İki temsilcimizin karşı karşıya geleceği WESG 2018 East Europe 2. Eleme final karşılaşması bu akşam oynanacak.

ex-Royal Bandits ile Arena Bulls arasındaki daha öncesinde ertelenen WESG 2018 East Europe 2. Eleme final karşılaşması bu akşam oynanacak.

TSİ 21.00’da oynanması planlanan final müsabakası, bo3 formatında oynanacak. Maçın galibi WESG 2018 East Europe’a katılmaya hak kazanacak. Burada ex-Space Soldiers‘ı mağlup ederek birinci elemelerin şampiyonu olan Bulgar ekibi Windigo ile karşılaşacak olan temsilcimiz, bu maçı da kazanması halinde Çin’de düzenlenecek WESG 2018 turnuvasına katılma hakkı kazanacak. 2019 yılının Mart ayında düzenlenecek olan WESG 2018’in ödül havuzu $890.000 olacak.

Temsilcimiz ex-Royal Bandits, yarı finalde bir diğer temsilcimiz olan TOA ile karşılaşmıştı. Karşılaşmadan 2-0 galip ayrılan ex-Royal Bandits, finale yükselen ilk takım olmuştu. İkinci takım ise Arena Bulls ile İsrail ekibi coREA arasında oynanan karşılaşmayla belli oldu. Son anına kadar büyük bir heyecana sahne olan seri, 2-1 temsilcimiz lehine sonuçlandı ve böylelikle WESG 2018 East Europe’da Windigo’ya karşı mücadele edecek ekibin bir Türk ekibi olması kesinleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir